| alexx102428 a întrebat:

Daca ma conctez de pe stick la internet din cauza stickului merge asa de greu internetul?

Răspuns Câştigător
| Ioana_Popescu_1996 a răspuns:

E din cauza vitezei de internet, deoarece de obicei internetul prin stick are o viteza mai mica decat cel prin cablu sau cel wifi. Poti sa-ti incerci viteza de net aici: http://www.globushost.ro/test-viteza-mea-la-internet.php

4 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Posibil.

| Adda097 a răspuns:

Da,apar interferente din cauza stick-ului si iti merge mai greu. Sper ca te-am ajutaat! happy

| feel1this1moment a răspuns:

Da, din cauza stick-ului. Pana acum n-am intalnit o alta situatie.

| sabin2766 a răspuns:

Cred ca este viteza prea mica, daca este undeva la 7-20 Mb se va misca putin greu ( dureaza mult sa se incarce)