| Mihaela_7411 a întrebat:

Daca ma suna cineva cu numar privat si vreau sa merg sa aflu numarul ma costa ceva?

4 răspunsuri:
| pinkpupix a răspuns:

Un numar privat il aflii doar facand reclamatie la politie, dar nu stiu ce sansa ai sa te ia in seama, de obicei politia intervine in cazul amenintarilor sau chestii de genu. Niciun operator de telefonie nu iti va face acest serviciu.

| iuli_2345 a răspuns:

Daca te duci la Orange Vodafone cosmote nimeni nu-ti va putea face acest serviciu deoarece nu stiu de pe ce nr te suna acea persoana si nu se complica cu tine asta am patit si eu sad ca sa nu te mai sune te sfatuiesc sa nu mai raspunzi la nr acela si asa ai sa vezi ca nu te mai sunabig grin

| deeadeea_6822 a răspuns:

Da

| adytzu61159 a răspuns:

Nu sunt sigur.