| anonim_4396 a întrebat:

Dacă mă voi duce la postliceala, voi beneficia de gratuitate pentru călătoria cu trenul?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numai banditii de studenti au norocul ala

| Catrice a răspuns:

Nu beneficiezi.

| HadesSs a răspuns:

Daca e la taxa clar nu beneficiezi.

| FuNNy121431 a răspuns:

Bună.

Dacă ești elev o sa primesti reducere de 50% la pretul biletelor.
Dacă ești student o sa beneficiezi de gratuitate cu trenul oriunde în țară.

| Paularoxana123456789 a răspuns:

Dacă eşti elev ți se v-a oferi o reducere de 50% cu dovada adică cu carnetul de note

| Saby08 a răspuns:

Eu sunt la Postliceala și am gratuitate și la tren, stb și metrou pentru ca ți se face carnet de note ca la liceu și primești gratuitate