| Anonim0109202927183 a întrebat:

Daca mama mea nu are buletin,dar eu am nevoie de buletin, imi pot face buletin prvizoriu cu prezenta ei? E nevoie sa isi faca si ea? Urgent va rog

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica nu are buletin? Nu te poate lua in spatiu fara sa aiba buletin. Mai intai trebuie sa-si faca ea si apoi tu.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, asa ceva nu se poate!
mama ta trebuie sa mearga sa-si faca buletin si apoi dupa ce-l primeste sa meraga cu tine si sa-ti faca si tie.
Prezenta ei fara un act de identitate valabil NU este accetabila si nici legala.