| Liviu_Drecin_1985 a întrebat:

Daca mergi la hotel hartia igenica o arunci in WC sau in cosul din baie? Va rog e important daca arunci in Wc nu se infunda?

10 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

E mult mai ușor de explicat că s-a înfundat de la hârtie și nu de la...

| johnnny123 a răspuns:

Vad ca hotelurile raman in continuare marele mister al vietii tale. Acum 3 ani intrebai daca la hotel poti sa faci oricate dusuri vrei si daca poti sa mergi doar cu o plasa (plus inca vreo zece aberatii absolut hilare). Acum nu stii ce sa faci cu hartia igienica folosita.
Intreb la modul foarte serios, tu unde ai trait pana acum? Nu ai avut absolut niciun contact cu lumea?

| Liviu_Drecin_1985 explică (pentru johnnny123):

Acum invat am o stare de anxietate in public si e naspa ca mi-e frica sa nu gresesc unele lucruri si in cateva locuri a strigat ca hartia nu se arunca in Wc ca se infunda. oricum la hoteluri nu este cazul.Ce reguli sunt la hotel care ar trebuie sa le stiu? Mersi apreciez ca incerci sa ma ajuti

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca exista un cos de gunoi langa wc atunci e clar ca este acolo pentru a arunca hartia igienica. Daca nu este cos, o arunci in wc.

Răspuns utilizator avertizat
| Furnicuta000 a răspuns (pentru SevenScents):

In casele civilizate hartia se arunca la cos. Daca e sa ne luam dupa principiul asta, aruncam si tampoanele in wc? Pai se infunda de nenorocesti tot. Iar cosul trebuie sa aiba capac

Răspuns utilizator avertizat
| Iote a răspuns:

In cos. Nu pot fi doua cosuri in baie, din economie. Tu il poti muta unde iti este mai comod. Si poti arunca orice in el.

Răspuns utilizator avertizat
| Liviu_Drecin_1985 explică:

Nu este langa Wc este langa ghiveta e clar cred ca trebuie in Wc ca cosul nu are capac