| 4LeafCloves a întrebat:

Daca mi-a expirat o optiune de la orange si nu aveam credit pentru a se reactiva, cand imi cumpar o cartela reincarcabila si imi incarc cartela se reactiveaza optiunea pe care am avut-o?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca optiunea ar fi trebuit sa se reactiveze in momentul in care ai reincarcat cartela. Daca nu s-a intamplat asta, suna la relatii cu clientii si cere lamuriri. Faptul ca ai optiunea activa o demonstreaza si faptul ca atunci cand mergi la optiuni poti doar sa o dezactivezi.

6 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Da, la prima incarcare cu suficient credit (cat este necesar pentru optiunea respectiva) se va reactiva automat.

| Rizer a răspuns:

Nu!
deci cand iti reincarci tel dai la *100# si ramura oferte si o faci din nou tu! Nu se reactiveaza automat!

| 4LeafCloves explică:

Dupa cat timp? Ca am asteptat cateva ore si nimic.

| 4LeafCloves explică:

Nu s-a reactivat si am suficient credit, iar daca dau la optiuni imi spun doar daca vreau sa o anulez. Mai mentionez ca am primit un bonus de 40.00Euro. Oare sa fie din cauza bonusului? Oare trebuie sa il termin ca sa mi-se reactiveze optiunea?

| ejaxz a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, fiindca nu ai acelasi numar pe care ai primit oferta