| Andreeauta a întrebat:

Daca nu am primit o factura noua, pot sa platesc cu o factura veche la paypoint?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate, nu corespund codurile.

| Apokales a răspuns:

Da, dar depinde la care platesti, am observat ca multe din ele nu pot sa iti spuna cat ai de plata si daca ai platit-o pe cea veche.

| Andreeauta explică (pentru Apokales):

Eu stiu cat am de platit. Vreau doar sa ma duc sa platesc la paypoint ca e mai aproape de casa

| Apokales a răspuns (pentru Andreeauta):

Atunci poti plati pentru ca ai acel cod client pe factura. Intreaba si cand ajungi acolo ca sa fi sigura.