| Iacob_Cristi_1988 a întrebat:

Daca nu mai confirm email-ul de confirmare, livrarea nu mai e valida?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu! Comanda poate veni dar ai dreptul s-o refuzi. Daca ai platit online ei sunt obligati sa-ti returneze banii in 30 zile de la data primirii coletului de catre ei.

| Sn4k3 a răspuns:

Nu trebuie sa confirmi email-ul ca sa vina comanda.

| InteractiV a răspuns:

Nu, confirmarea prin intermediul mail-ului nu este necesara. Prin urmare indiferent ca vei confirma sau nu, comanda va ramane inregistrata si va fi livrata in timpul limita.