| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu-mi merge sunetul la PC (cred ca din cauza la driver), daca imi iau casti o sa aud prin ele?

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Fara drivere?

| MaurSEF a răspuns:

Daca nu iti merge sunetul,nu conteaza ce pui,ori boxe/sistem/casti, nu iti merge absolut nimic, ca nu are cum sa proceseze sunetul, mai bine incearca sa; ti gasesti un driver, bafta

| Andrei_Cioloca_1977 a răspuns:

Daca nu ai driverul nu o sa auzi.

| GrepolisKing a răspuns:

S-ar putea sa trebuiasca sa il formatezi problema asta am avut-o si eu.
dupa ce l-am formatat merge suntetul foarte bine

| diamant94 a răspuns:

Daca nu ai driverul de sunet instalat n-o sa se auda nici in casti... daca aveai probleme la boxe, da, se auzea. Instaleaza-l dupa cd-ul calculatorului, in caz ca nu-l downloadeaza-ti drive scaner dupa google, si o sa ai sunet. Bafta

| dariusbocos a răspuns:

Nu se aude, fara driver instalat audio nu merge sunetul de loc big grin