| grigor3 a întrebat:

Daca nu te uiti la fotbal esti pivit ca un ciudat? si daca nu joci la fel?

7 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

La unele școli, daca nu joci fotbal ești fetiță... Mie mi se pare cea mai aiurea idee posibilă. Eu nu mă uit la fotbal și nici nu joc dar daca încerca cineva să râdă de mine, îl închid ca sa zis așa cu o replica mai răutăcioasă. Și gata, adolescenții nu suporta sa fie facuti de rușine, așa că vor închide subiectul. Dar în cazul adulților nu știu. Mă gândesc că ei sunt mai maturi

| NGheorghe a răspuns:

Fotbal? Joaca Hagi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e obligatoriu sa iti placa fotbalul. Poate ai alte hobby-uri.Fiecare cu ce ii place, nu suntem toti la fel cu aceleasi pasiuni.

| Hexiled a răspuns:

Nu ma uit si nici nu joc sau jucat fotbal. Pur si simplu nu ma fascineaza. Nu sunt privit altfel de cei din jur sau de colegi

| KronstadtResurrection a răspuns:

De loc. De cele mai multe ori este exact invers. Fotbalul de azi nu mai are calitatea celui vechi. Prefer hochey-ul.

| ASMA14 a răspuns:

Nu! Nu ai de ce sa fi privit ca un fraier.Nu esti obligat sa iti placa.sunt multi carora nu le place fotbaal-ul

| andrabella a răspuns:

Nu este obligatoriu sa joci fotbal si eu find fata am jucat cand eram mica imi placea la nebunie printre alte sporturi. azi nu imi placi nici macar sa ma uit la enervez repede mai ales cu fotbalul de la noi din tara. nu esti ciudat deloc nici daca joci nici daca te uiti. doar ca la noi fotbalul si jucatori nu prea is jucatori in Anglia e altceva aia da jucatori nu ca la noi pe jos...