| BilaRomânească a întrebat:

Dacă nu trece nebunia asta cu corona există șanse să se repete anul școlar sau universitar?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se repeta anul scolar, dar se va face scoala in vacanta de vara.

| alina2k18 a răspuns:

Jesus, nici macar eu nu m-am gandit la asta laughing

| Iote a răspuns:

Daca nu trece nebunia asta in timp scurt, sa se poata recupera in vacante, da exista posibilitatea sa se repete anul scolar. Dar sa speram ca nu va fi asa.

| Alverto a răspuns:

Nu se repeta, dar se recuperează in vară

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cursurile si seminarele se fac online si calitatea lor e chiar mai buna decat a celor f2f, de ce s-ar repeta?laughing

| Vikaa a răspuns:

De repetat nu se repeta, dar faci la vara scoala.