| TeoriaLuiPytagora a întrebat:

Daca parasesc locul de munca neasteptat si nu ma mai prezint deloc fara sa-mi depun demisia, o sa primesc banii pe zilele ce am lucrat? Contractul era pe 3 luni si am prestat 3 saptamani. Normal, banii imi intra pe card. Astept raspuns

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Minus penalitatile pentru perioada de preaviz. S-ar putea sa mai ramai dator.

| Petripetri a răspuns:

Daca ai apucat sa faci vizita medicala o sa iti opreasca banii pe ea in rest nimic nu ar trebui sa iti opreasca