| alinasocas a întrebat:

Daca pretul unui produs este redus ininte sa inceapa black friday, atunci când va incepe se va mai reduce?

Răspuns Câştigător
| arriba a răspuns:

Faptul ca un produs este redus inainte de BF nu inseamna ca nu i se mai poate aplica o reducere suplimentara. Poti sa iti adaugi extensia Pricy ca sa verifici istoricul pretului pentru fiecare produs. Eu o folosesc mereu cand cumpar online: https://goo.gl/5wHBC

1 răspuns:
| Bogdan_Bogdy_1980 a răspuns:

Asa ar trebui pentru ca inainte de black friday ei vor umple stock-urile dar nu le vor face o reducere mare.Atunci cand e black friday ei dau drumul la reduceri cat mai mari.Adica in genul pret mic dar multe.E o tactica de marketing.