| annna69 a întrebat:

Daca primesc un colet acasa, prin curier, si il platesc atunci, trebuie sa arat buletinul cu numele persoanei care a facut comanda sau nu il cere curierul?

Răspuns Câştigător
| Maravilla a răspuns:

Daca e prin ramburs, da, trebuie sa il platesti cand ajunge la tine, si da iti trebuie si buletinulul persoanei care a facut comanda.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

1) Ai gresit categoria.
2)Da.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Fan curier, nu. Te suna raspunzi, va intalniti, sau vine la adresa, platesti si asta e

| DeeaMarry a răspuns:

Curierul o sa ii dea coletul oricarei persoane care locuieste la adresa persoanei ce a facut comanda. Aceasta ii poate arata buletinul propriu.

| annna69 explică (pentru DeeaMarry):

Sigur?

| annna69 explică (pentru annna69):

Adica sunt doar niste extensii. nu e de parca ar fi medicamente sau alte chestii

| DeeaMarry a răspuns (pentru annna69):

Cel putin la mine situatia a fost asa de doua ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,iti trebuie buletinul.
Te pup!

| LoLiPoP101 a răspuns:

Nu e o categorie potrivita... si cred ca da...mie mi-a cerut :*