| WoKy a întrebat:

Daca schimb parola la email, conturile conectate la el vor cere permisiune sau ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vor cere nimic.Conturile ce le ai asociate la acel mail nu au treaba cu parola ta de mail.Cand ai atasat un anume cont la acea adresa de mail ti s-a cerut doar adresa de mail nu si parola. Daca schimbi parola de mail, sa setezi la adrese de recuperare alt mail sau un nr. de telefon, in caz ca uiti parola. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Daca tu schimbi parolele va trebuii sa schibi si din acele conturi parolele, ca atunci nu vei stii cand ai mesaje, vor veni pe aceeasi adresa de email sau si aceea o schimbi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conturile conectate la el? Te referi la conturile pentru care a fost necesar mail-ul ca sa le creezi, corect? In cazul asta, nu, nu vot fi afectate cu nimic.

| WoKy explică (pentru anonim_4396):

M-am exprimat gresit.
Conturie conectate la el, in urma schimbarii parolei, vor cere vreo permisiune sau au nevoie de reactualizarea emailului?

| anonim_4396 a răspuns (pentru WoKy):

Poti sa dai un exemplu, cum te-ai conectat cu acel cont de email? Spune-ne pasii.