| lordmeka a întrebat:

Daca se poate sa i-mi spuna si mie cineva cat ma costa de la A la Z sa pun centrala termica in apartament.

Centrala o am vizata deja e in jur de 2500 Lei.

Ma intereseaza in principal Gazul, strict cat costa instalarea contorului (teava separata deja montata) si proiectul de gaz cu doua focuri.

Pentru E-on Gaz.

Caloriferele le cumpar separat am nevoie de 3 de 600mm/1000mm si unul de 600mm/1500mm + calorifer Baie.

Cat costa o electro valva si un senzor de gaz?

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| karsivan a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/......e-19209053

proiect 600-700lei taxa de punere in functiune 250 lei, contorul de gaze se monateaza gratuit