| RazboiniCool123 a întrebat:

Daca sunt la filologie pot da la facultatea de informatica?

5 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Poti sa fii si la teologie ca tot poti sa dai la ce facultate vrei tu!
totul e sa si intrii, si daca nu ai un liceu de profil iti e mult mai greu sa inveti pentru ca liceul nu te ajuta cu nimic

| MarlaMia a răspuns (pentru JicaContra):

Chiar dai raspuns de Gica Contra! La teologie, pe langa religie, se face mai multa carte si mai serios decat la alte licee. Cultura generala este punctul lor forte.

| goguPatent a răspuns:

De dat poti da.
Intrebarea e daca si termini

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Dacă treci admiterea, da.

| MaraAlexandra87 a răspuns:

Evident! Poti sa dai la orice facultate vrei, poti da si la medicina. Nu conteaza prea mult profilul pe care il faci, dar presupun ca trebuie sa faci meditatii la informatica din moment ce la uman se face doar TIC.