| Clowdy a întrebat:

Dacă sunt la profil economic Și vreau sa ma transfer la alt liceu pe mate INFO contează notele de la modulele de la profilul economic? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Anonimramantoataviata a răspuns:

Nu conteaza, poti sa te muti, cererea se depune inaintea vacantei te duci evident cu un parinte si astepti pana ti-o aproba dupa dai diferentele si daca le-ai luat esti in noul liceu

1 răspuns:
| cosmin1324 a răspuns:

Nu cred, dar daca vrei sa te tranferi e posibil sa dai unele diferente(ramane la latitudinea scolii sa decida)