| Joker3134 a întrebat:

Daca te angajezi, trebuie in fisa medicala sa iti ia si sangele sau urina?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te angajezi in domeniul alimentar sau sanitar, da, este nevoie de analiza sangelui, urinei si in anumite cazuri: examen pulmonar, exudat faringian si coproparazitologic.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Depinde si in ce domeniu te angajezi, nu in toate domeniile se cer asta la fisa medicala sau cel putin nu ti-o cer patronii.

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiNicu23 a răspuns (pentru Joker3134):

In domeniul alimentar da se cere, doar ca si eu lucrez la Jumbo iar patronii nu mi-au cerut mie asta la fisa medicala, cel mai probabil au completat fgisa cu alte rezultate sau au dus ei in locul meu.

| unvecin a răspuns:

Nu neapărat.

| Tukann a răspuns:

Nu doar daca vrei sa lucrezi in domeniul alimentar

Răspuns utilizator avertizat