| Cavani1999 a întrebat:

Daca te impusti in inima ai sansa sa ramai paralizat?

25 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Complet si definitiv.

| darrio2007 a răspuns:

Da, țeapăn pe veci cu fața in sus.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca te impusti in inima nu mai ai nici o sansa sa supravietuiesti, fiindca mori pe loc!

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu mori chiar pe loc, am spus si de ce.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Și să îți treacă paralizia când ajungi în rai, adică imediat.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Si sa faci cancer pleural.

| Mosotti a răspuns:

Daca te impusti in inima cum trebuie, mori dar nu prea usor, tranzitia de la viata dincolo nu e prea placuta, pentru ca in momentul cand ai tras, corpul inca mai are oxigen si creierul inca merge, o sa mori sufocat si chinul incepe din primele secunde pentru ca deja nu mai poti respira, si pana mori in maxim un minut sa zicem o sa ti se pare 10 ani ca dureaza.

Asa ca? O mai faci?

| Dismally a răspuns:

Cand vrei sa te sinucizi te impusti in cap nu in inima. In primul rand pozitia in care tii arma va fi super incomoda, in al doilea rand multi oameni nu stiu unde este inima exact si sunt sanse sa supravietuiesti, sa ramai cu diverste probleme, nu stiu daca paralizie sau altceva, depinde cat ghinion ai.

| Brizbriz a răspuns:

Da, nu nimeresti inima, dar nimesti coloana

| Cavani1999 explică (pentru Brizbriz):

Pai cum fac sa nimeresc inima si sa nu nimeresc coloana?

| Brizbriz a răspuns (pentru Cavani1999):

Incepe sa fie prea serioasa o discutie despre cum sa te schilodesti, imi pare rau, dar nu am chef de parnaie ca ti-am dat informatii despre asa ceva

| Mosotti a răspuns (pentru Cavani1999):

Stai cuminte, nu te juca, am crezut ca ai intrebat ca mecanism de curiozitate, ca si eu eram curios si am aflat ce ti-am explicat in primul mesaj.
Dar sa ai o arma de razboi, e ciudat ca o ai.
Nu te juca ca daca nu nimeresti inima, nimeresti coloana si ramai paralizat de la gat in jos de ai pus-o, si atunci nici sa mori de mana ta nu mai poti.

Risti mult sa nu nimeresti inima pentru ca reculul poate sa devieze directia.

| Mosotti a răspuns (pentru Brizbriz):

Pai nu ca eu i-am dat informatii reale si va ajunge la concluzia ca nu trebuie sa faca asta, i-am raspuns la intrebare, nu avea rost sa zic "nu face", ca nu asta a intrebat. I-am zis sa stea cuminte dar tot prin faptul ca risca grav de tot.
Ca nu o sa o mai faca el dupa ce citeste ce i-am zis, ca i-am si explicat ca sa si inteleaga de ce.

Ca daca ii zici "nu o face ca nu are sens", tot aia gandeste, daca ii explici ce risca, nu o va mai face.

| RxTx a răspuns (pentru Mosotti):

Am o idee superbă de cât să te omori:
Ai putea găsi oameni prieteni cu care sa petreci timp frumos
De exemplu ai putea sa devii voluntar la
GREENPEACE
CRUCEA ROȘIE, PROTECTIA CIVILĂ detașamentul dezastre

| Mosotti a răspuns (pentru RxTx):

Nu trebuie sa o faca deloc, atat timp cat isi poate rezolva problemele (si precis poate rezolva, ca asa-s 95 % oamenii care vor sa moara), nu e nici un folos sa moara, orice ar fi.

| Nirvanaaa a răspuns:

In inima mori direct.

| LordCristobal a răspuns:

Sincer nu prea cred, mori direct.
Inima e cel mai vital organ al omului.
Din inima pornesc toate vasele de sânge care pun în funcțiune toate organele omului.

| RxTx a răspuns:

O sa te doară dar o să vezi o să auzi in continuare
ba chiar o să mai poți mișca câte o pliopă sau mușhii gurii si o să mori in cele mai groasnice chinuri stiind că mori si așteptând moartea

De ce sa te omori?
Mai bine mori ca si martir ia inscriete tu in legiunea straina si daca mori da familiei tale milioane de euro
sau daca nu mori atunci o sa ai un salariu extraordinar de bun

si daca te omoara cineva atunci barimi ajungi in rai ca iti ia el pacatele
si nici nu se mai cheama sinucidere

| Mosotti a răspuns (pentru RxTx):

Bineinteles ca moare in chinuri, i-am explicat si de ce.

| 1997onur a răspuns:

Doamne ferește.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, mori direct, dar ce vrei sa te sinucizi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. În 4 scânduri și două cuie.

| and0ra a răspuns:

Daca nu nimeresti inima, atunci da.

| Ferenț_Cristian_1995 a răspuns:

Mori direct?

| RaduuT a răspuns:

Mai estI? da-ne un semn frate