| Fernando9Torres a întrebat:

Dacă trimit cuiva un story in privat(in dm) pe insta, poate sa-l vadă fără sa îmi apăra mie "deschis"?(gen dacă e poza)

2 răspunsuri:
| Lycanmane a răspuns:

Sa trimiti un story e diferit de o poza. Daca vorbesti de cazul in care ai trimis cuiva un story postat de o alta persoana, atunci nu iti apare nicaieri "deschis", doar scrie la finalul conversatiei "seen". Daca te referi la faptul ca ai trimis cuiva o poza, iti arata grantat daca a deschis-o. Poate sa vada ca ai trimis o poza, caz in care apare acel seen in josul conversatiei, dar sa nu deschida. In orice caz, indiferent de ce ai trimis, Instagram iti arata automat daca persoana respectiva a intrat pe conversatia cu tine sa vada mesajul sau nu.