| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa ma spovedesc trebuie doar sa merg la biserica si sa ii spun preotului? trebuie sa si platesti?

Răspuns Câştigător
| Spitz10 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti...cel putin la mine in oras.Asta depinde de preot.Nu te poti duce pur si simplu.Iei contact cu un preot si ii spui ca ai vrea sa te spovedesti, el iti stabileste o data si mergeti.Iti face o rugaciune, dupa te baga intr-un birou, iti pune salul ala lung in cap si te pune sa ii zici ce ai facut.Cel putin la mine in oras. Funda?