| Str3n6arizza a întrebat:

Daca vreau sa plec de la Bucuresti la Constanta, in mod normal as fi plasata la clasa a 2a. Dar daca as vrea sa am bilet la clasa 1, cat ar costa diferenta de pret? (ma refer la trenurile vechi, alea care fac drumul in 4 ore).

Răspuns Câştigător
| Alexandra_5760 a răspuns:

Am fost si eu din buc in constanta sa stii ca in clasa 1 este fff scump este cam 50-60 de lei cu tot cu reducere
iar in clasa a doua este decat 30-40 leibatting eyelashes` cu tot cu reducere.

Fundita`batting eyelashes?

1 răspuns:
| Str3n6arizza explică:

Hai fundita laughing Mersi :* Eu una am permis de calatori... intream pentru prietenii mei, anul trecut am luat bilete separat, ei in vagonul 8 si 10, iar eu am fost singura in 13 (dar la clasa 1) si de asta mi-ar fi placut sa stiu de dinainte ca idee. Mersi mult, sper sa nu li se para prea costisitor, si sa nimerim si noi in acelasi tren happy