| coreean a întrebat:

Daca vreau sa plec in irlanda trebuie pasaport si stie cineva daca as gasi ceva de lucru orice dar engleza nu stiu

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

In europa se poate trece peste granita numai cu buletinul. Funda? puppy dog eyes

| BigBadSheep a răspuns:

Dar cum poţi pleca fără să ştii limba ţării respective? Cum speri să te duci să vorbeşti cu patronul pentru un loc de muncă? Un pic de inteligenţă ai ca să înţelegi situaţia? Dacă te duci la furat... poate aşa nu îţi va trebui să ştii engleza. La naiba... gândiţi un pic situaţia înainte!

| bogdan107 a răspuns:

Pasaport nu trebuie pentru ca Irlanda dace parte din tarile europene si despre locul de munca nu stiu numic