| anonim_4396 a întrebat:

Dacă vreau sa plec în Londra îmi trebuie pașaport sau pot călători cu buletinul¿?
Mulțumesc.

7 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Daca nu ai pasaport, iti poti folosi buletinul sau invers happyNu conteaza. Buletinul este exact ca un pasaport

| Fredie a răspuns:

Buna. In interiorul UE nu ai nevoie de pasaport. Pa, pa.

| Good Cat a răspuns:

Eu am auzit la in Anglia iti trebuie viza sau ceva de genul nu bag mana in foc...
Oricum ia-le pe amandoua nu ocupa mult spatiu.

| EduardGa a răspuns:

Doar de buletin ai nevoie happy

| Alisa a răspuns:

Eu locuiesc in Londra. Si poti veni si doar cu buletinul. Nu iti trebuie neaparat pasaport.
Numai bine!

| kitty_9527 a răspuns:

Stiam ca in tari straine iti trebuie mai degraba pasaport dar foloseste-le pe amandoua

| theodora_2847 a răspuns:

Teoretic nu ai avea nevoie de pasaport, dar cine stie de cine dai (vreun angajat cu pata pusa ) si te pune sa faci stanga-n prejur daca n-ai pasaport...cum i s-a intamplat matusii mele.
E bine sa ai si pasaport si CI in aceste vremuri tulburi, pentru orice eventualitate...