| anonim_4396 a întrebat:

Dan, Ursu, Tic, Victor, Ionel, Lucia, Maria, ciresarii, mai traiesc in ziua de astazi? Care e numele lor intreg? Si in ce orase traiesc? Ce varsta au?

19 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numele lor intreg este, Dan, voiculescu Victor Becali, Ionel Stoica, Ursu Adrian, Tic, sau Tico, Lucia, saracia, MariaMarinescu, ce vârste au si orasele in care traiesc? Bucuresti, vârsta necunoscută.

| Mihai1810 a răspuns:

Ce bagi? ca vreau si eu

| 44TheSinner44 a răspuns (pentru Mihai1810):

Poate ce bagi tu. Ca nu te inteleg. E o intrebare normala. Nici nu mai zic...

| Mihai1810 a răspuns (pentru 44TheSinner44):

E o intrebare normala dupa ce ai tras ceva pe nas. Sunt niste personaje dintr-o carte. Nu au trait niciodata.

| 44TheSinner44 a răspuns (pentru Mihai1810):

Pfff, ce om ba. Tu nu ai citit Ciresarii. Vai de tine. Sunt niste personaje reale... DAMN Nu is genul...ca intr-o poveste. Tot eu am tras pe nas? happy

| Mihai1810 a răspuns (pentru 44TheSinner44):

Si de ce te-ar interesa unde traiesc? Vrei sa le faci o vizita?

| 44TheSinner44 a răspuns (pentru Mihai1810):

Vai de tine, de viata ta, si de creierasul tau. Eu am pus intrebarea, pe tine nu trebuie sa te intereseze de ce am pus-o. DAMN, CU OAMENI CA TINE, MAI BINE MA IMPUSC DRACU'.

| Mihai1810 a răspuns (pentru 44TheSinner44):

Poti sa te impusti. Iti aduc pistol si gloante?

| 44TheSinner44 a răspuns (pentru Mihai1810):

Sta mamicuta ta draga, vreo saptamana pe centura sa cumpere pistolu'? Plus gloante? Ok, adu-l.

| Mihai1810 a răspuns (pentru 44TheSinner44):

Sta sa o astepte pe a ta. Ca nu se mai satura asa mult ii place.

| 44TheSinner44 a răspuns (pentru Mihai1810):

Sper sa mori calcat de tren sad

| Mihai1810 a răspuns (pentru 44TheSinner44):

Speranta moare ultima, dar pana la urma tot moare. Eu sunt sigur ca tu o sa mori la cat de prost esti.

| Mihai1810 a răspuns (pentru 44TheSinner44):

Acum ca ti-ai aflat sfarsitul poti sa plangi in baie.

| 44TheSinner44 a răspuns (pentru Mihai1810):

Da, e adevarat, plang broken heart
(ca maica-ta nu mi-a facut blowjobu')

| Mihai1810 a răspuns (pentru 44TheSinner44):

Nu a avut la ce.

| 44TheSinner44 a răspuns (pentru Mihai1810):

Pai m-ai verificat tu cumva, sa vezi ca nu a avut la ce? =)

| Mihai1810 a răspuns (pentru 44TheSinner44):

Am verificat cu raze X, dar la tine e pe interior.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Care SUNT numele lor intregi.