| komy133 a întrebat:

Dati-mi exemple de laptop-uri si telefoane si tablete foarte bune si jocuri pc

Răspuns Câştigător
| MihaiStefan13 a răspuns:

In primul rand fiecare cu preferintele lui eu iti scriu ce cred eu ca sunt bune.Am sa iti fac un top 3 la fiecare.

Laptopuri: 1.Alienware/2.Sony Vaio/3.Toshiba

La telefoane: 1.Samsung galaxy s3/2.Iphone 5/3.HTC-urile.

Tablete:

1.Samsung/2.Apple

La jocuri pc categoria ar fi mare dar mie imi place foarte mult call of duty si fifa.

Repet fiecare cu gusturile lui si nu vreau sa vad ca imi sariti in cap astia cu Apple sau tot felul de chestii.

1 răspuns:
| BreeTPU a răspuns:

:))) ce reclama ieftina face asta cu adf.ly lui...

Reveind la subiect, vezi poate gasesti ceva ce iti place la reducere http://www.bree.ro/reduceri.php, sunt reduceri bune in acesta perioada.