| Marius131415 a întrebat:

Dati-mi idei de joburi online si cum pot gasi oameni pentru care sa lucrez.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In ce esti tu expert?
Ca sa stim sa-ti dam site-uri specifice profesii si experintei tale!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Upwork.com

| Marius131415 explică (pentru suntserios):

Mersi frumos

| Marius131415 explică (pentru suntserios):

Îmi plac răspunsurile tale, ești foarre inteligent și ajuți oamenii.

| IceRope a răspuns:

Ce știu să faci, la modul profesionist?

| MachesAdi a răspuns:

Fiverr happy bafta!

| Raisa00 a răspuns:

Hei! Păi depinde și de pregătirea pe care o ai. Prin intermediul online ai putea lucra ca și programator, editor video ( aici bineînțeles necesită cunoștințe în anumite programe) sau ceva in domeniul marketingului, spre exemplu un copywriter. Mai sunt și joburi online pe post de call center.