| andreiboss31 a întrebat:

Dati-mi si mie cateva idei cu filme de actiune, aventura bune...va rog.Dau funda :d

Răspuns Câştigător
| laud a răspuns:

Filme bune, greu de ucis, van helsing, 2guns,white house down,iron man,the lone ranger,elyssium,the ultimate spiderman,riddick, pacific rim, incredible hulk, hellboy, acestea sunt filme bune.

5 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Bullet to the head
the escape plan

| ion933 a răspuns:

Columbiana cel mai tare film

| suntroman a răspuns:

American.Muscle
Sin.City.A.Dame.to.Kill.For
Divergent

| RebecaAnaMaria a răspuns:

"3 metros sobre el cielo" e super filmul love struck
Dar intra pe site-ul "Filmulescu" si gasesti o gramada de filme acolo :*

| xSexyLoca a răspuns:

Uite, cel mai frumos film. 2 in 1 :)) si actiune si aventura :xx. Sincer, eu m-am mai uitat de multe ori la el si nu ma pot plictisi. Uite aici trailer: http://www.youtube.com/watch?v=whGeNNTNZxY si aici tot filmul subtitrat: http://www.filmeone.com/2012/12/rapirea-online-gratis-subtitrat-2011.html

Funda? ♥