| suddent a întrebat:

Dati-mi un site de unde pot descarca melodii populare frumoase, dar fara timp de asteptare.

3 răspunsuri:
| Mariidc a răspuns:

Poti sa le asculti direct dpa youtube.sau cu youtube downloader

| AnonimulNr2564 a răspuns:

Descarcati IMesh si de acolo gasesti orice trebuie sa astepti pena se descarca si doar atat. Si in timp ce descarci poti asculta online orice melodie. Trebuie sa scrii doar artistu care canta si iti da aproape tote melodiile lui mult noroc big grin

| kissie a răspuns:

Student sper ca ce site îti dau eu sa-ti fie de folos ok
http://www.mp3md.org/
acolo îti da mai multe de ales dar sper sa te descurci ca e usor ok
:*:*:*