| TheMadKing a întrebat:

Dati-mi va rog metode de a face bani online

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce știi sa faci?

| Andreeush a răspuns:

Ce esti dispus sa faci?

| Frank51 a răspuns:

Incearca la bursa.

| TheMadKing explică (pentru Frank51):

Da si mie link de la site

| Frank51 a răspuns:

Cauta si tu pe google ca sunt multe, forex, binatex etc.

| Sn4k3 a răspuns:

Pariuri sportive.

| gabicoo a răspuns:

Metoda "Telefonul" aplicată pe Facebook.
Dar ai grijă să nu te dibuie gaborii.
laughing

| Daniel31 a răspuns:

Incearca pe quickappninja.
Este un site care te ajuta sa iti creezi propria aplicatie pentru Android, dar cam simpla. Dar totusi, e un inceput.

| skrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Depinde ce stii sa faci, daca nu stii sa faci nimic ia-ti gandul

| David3234 a răspuns:

Sunt o multime de metode dar trebuie sa investesti o suma de bani, destul de costisitoare, zic eu. Forex, dropshipping, bursa, bitcoin...sunt o multime. Cumpara-ti un curs special si o sa vezi ca nu e chiar atat de complicat! Bafta!

| veronika12346 a răspuns:

Https://ecmero.com/? ref=165697
Sondaje de promovare a publicitatii. E foarte simplu, te uiti la video, dupa care completezi sondajul! Pe pagina e indicat totul

| TwinCharged4Turbo a răspuns:

Apucă-te de hackerit.