| mezeisilviu a întrebat:

Dau funda# am un Facebook vech si cum sa il fac sa functioneaza scrie asa ceva de genu "Din păcate, nu îți vei putea accesa contul cât timp revizuim aceste documente noi. Apreciem răbdarea ta și te vom contacta în cel mai scurt timp # Pentru a contribui la personalizarea conţinutului, adaptarea şi măsurarea rezultatelor reclamelor şi pentru a asigura o experienţă de utilizare mai sigură, folosim module cookie. Dacă apeşi sau navighezi pe site, ne permiţi să colectăm informaţiile de pe Facebook şi din afara lui prin intermediul modulelor cookie. Află mai multe, inclusiv despre controalele disponibile: Politica de utilizare a modulelor cookie.
Facebook
Deconectare
Îți mulțumim cum sa il pornesc

Răspuns Câştigător
| jimmy01 a răspuns:

Dureaza cam o saptamana, si trebuie sa pui poza cu datele personale si sa recunosti niste prieteni, cineva a raportat ca fiind cont fals. sau ei Facebook-ul inactiv. funda?