| AlexaGabriela a întrebat:

Dau funda* Cunoaste cineva concret daca se pleaca la munca in Germania prin firma AVDG din Arad, de pe George Cosbuc 57? Sau este o mare teapa? Cunoasteti concret vreo plecare? Multumesc.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| tonidamaschin a răspuns:

Am primit o oferta de la o firma din ARAD, cu sediul pe str. Paduri nr 95 tel0757142095.dna Irina si aveau plecari in Austria la Graz (impachetat jucarii). Stie cineva despre firma?

| claudiukaaa a răspuns:

Eu unul cred ca e teapa ca din 06 noiembrie astept sa merg cu sotia si am si platit contractele... si daca cautati pe tocmai.ro sunt o gramada de anunturi de la ei si cand suni spun ca au o gramada de locuri libere, mergi acolo platesti contractul si astepti...

| tonidamaschin a răspuns (pentru claudiukaaa):

Am primit o oferta de la o firma din ARAD, cu sediul pe str. Paduri nr 95 tel0757142095.dna Irina si aveau plecari in Austria la Graz (impachetat jucarii). Stie cineva despre firma?

| Ancuta_Stoicuta_1989 a răspuns:

Si eu am depus documentele la ei dar deocamdata nimica! cunoasteti pe cineva care a plecat cu aceasta firma? ca sunt curioasa daca e de treaba sau nu!?
astept un raspuns
multumesc