| Jasmine05 a întrebat:

Dau funda daca imi raspundeti. Nu dau daca imi faceti maine. Unde va puneti telefonul in ora de sport. Va rog repede.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dulap la scoala, imi pun toate chestiile acolo il inchid frumos cu cheia si stau linistit ca nu imi umbla nimeni in lucruri

| devilshelp a răspuns:

De obicei ora de sport o facem afara, iar clasa o inchidem cu cheia. As putea sa il las in ghiozdan, dar unii colegi nu vin la sport si pot sa imi umble pe telefon etc. Asa ca il iau la mine si il bag in geaca (cand facem afara). Am buzunare cu fermoar, avantajul meu.

| Kingsley a răspuns:

O pereche de pantaloni de training cu fermoar este solutia.