| Malasuerte94 a întrebat:

Dau funda! Maine plaec la bunici departe si nu am pc recomandati-mi o retea de telefonie mobila cu semnal puternic in muntzi si cel mai mult ma intereseaza oferte de internet avantoajoase si ff bune... recomandati reteaua mersi mult!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam scump internetul pe mobil.

| virusake a răspuns:

Intereseaza-te de ce folosesc locuitorii acelei zone, fiecare provider are semnal mai mult sau mai putin puternic, in functie de zona de acoperire respectiva.

| Malasuerte94 explică:

Corect dar la internet e chestia... cea mai buna oferta cine o detine...