| tzanu a întrebat:

Dau funda plus vot pentru un cod de deblocare nokia 2630 IMEI 354861021343303 movistar spania care sa fie bun

5 răspunsuri:
| comansorin a răspuns:

Codul de deblocare este35486102, scriel in telefon fare sim in el si ti se va debloca, fundita?

| tzanu explică (pentru comansorin):

Omu unde trebuie pus codul? nu era ceva cu #pw+ *****************+*, nu merge sa il scriu direct

| comansorin a răspuns (pentru tzanu):

Da mai da uitasem de alea dar codul de cifre in sine sunt primele 8 cifre de IMEI la fiecare marca de telefonwinking ok respect siii funda?

| tzanu explică (pentru comansorin):

I-mi cere 15 +1 cifre

| comansorin a răspuns (pentru tzanu):

aaaaa atunci stai cuminte frate dul la service sa ti-l deblocheze ca daca bagi pra multe incercari ti se blocheaza si ramane pe reteaua aia si nu mai ai ce sa-i faci stai cuminte!