| ErikMp a întrebat:

!
Spuneti-mi ce rasa de caine sa imi iau, dar sa fie caine de paza puternic si rau, dar atasat de familie si temperamental, prietenos, jucaus.!

Răspuns Câştigător
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Chihuahua. Puternic nu este, dar e raul al dracului si atasat rau de tot de familie, practic nu poti scapa de plosnita aia de creatura de pe tine.

| ErikMp explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

II un caine mic si destul de frumos.O sa ma gandesc si la varianta asta.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cainele lup german este cel mai bun cand este dresat. Ascultator si rau.

| Lands0fMancunia a răspuns:

Ciobanesc carpatin, Saint Bernard (daca ai vazut filmul beethoven stii ce zic)