| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda!
Sunt băiat și am 16 ani...Mă interesează dacă pot face un pariu sportiv,ce este cota, cum să fac un bilet... vreau să știu mai multe info despre pariurile sportive!

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

Iti recomanda 2 grupuri pe Facebook unde baietii posteaza biletele pariate. Gratuit.

https://www.facebook.com/groups/1855748874746187/

https://www.facebook.com/groups/439433069589614/

Poti invata de acolo cum pariaza baietii, de cote, de pariuri sansa, de "abrevieri".

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Participarea la ocuri de noroc si pariuri sportive este permisa legal doar de la 18 ani.

| doctorandus a răspuns:

Parerea mea e sa nu te apuci de pariuri/jocuri de noroc ca poti ajunge boschetar.

| Crackman a răspuns:

Trebuie sa ai 18 anisori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te mananca asa-i?

| alin131 a răspuns:

Mai bine citeste, invata si pregateste-te de viitorul tau financiar si fizic.

Iisus Hristos te iubeste.