| 1q2w3e4r5t6y7u a întrebat:

Dau Funda! Vineri adica ieri am facut o comanda la eMAG! Seara pe la 21:00 mi-a trimis mesaj ca coletul o sa vina sambata adica astazi intre orele 10:00-14:00! Problema este cu cu a venit nimic astazi! Cand o sa imi vina coletul?

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Eu am așteptat o săptămână după un pachet de la eMAG, apoi m-au sunat într-o sâmbătă să mă întrebe dacă chiar îl vreau livrat atunci, altfel nu îl vedeam nici săptămâna aia.

| Robieski a răspuns:

Am dat multe comenzi la eMAG si iti zic sigur ca a fost o eroare... ei livreaza doar in zilele lucratoare, deci luni iti vor trimite

| MirelaNicoleta a răspuns:

Se fac livrari si sambata dar probabil din cauza orei tarzi vine luni. Pana la 8 parca sau 7 jumate trebuie sa faci comanda vineri seara ca sa vina sambata. Te sfatuiesc sa intri pe contul tau de eMAG si sa vezi daca s-a generat AWB-ul si luni sa suni la curierul care iti livreaza comanda.

| pedro99 a răspuns:

Stiu ca de obicei coleturile vin in zilele lucratoare. Daca nu vine nici luni, suna la ei, ori ai gresit adresa ori trebuie sa il ridici de la posta localitatii in care locuiesti.