| geoanarandi a întrebat:

Dc nu merge sa intru pe site-ul facebook deloc. De aproape o luna nu merge
Imi apare de fiecare data acelasi lucru:
Unable to connect

Firefox can't establish a connection to the server at www.facebook.com.

* The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few
moments.

* If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.

* If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Firefox is permitted to access the Web

, dar nu ar putea fi nici unul din motivele de mai sus cred pentru ca internetul merge, site-ul nu e restrictionat de firewall sau proxy...

DAU FUNDA PT CEL MAI BUN RASPUNS!

1 răspuns:
| GeorgianaGya a răspuns:

Inseamna ca cineva ti-a schimbat parola de la el pentru ca ori ii este ciuda pe tine. uite eu zic sa intri pe email si sa iti schimbi parola sau daca nu fa-ti alt cont si nu mai baga de seama contul celelant si nu mai spune la nimeni parola ta asa ca multa bafta in continuare spre sa te ajute sfatul meu bye