| coSarah a întrebat:

De azi sunt angajat al CFR cu contract nedeterminat; intrebarea este: Cu ce banca este mai convenabil pentru mine sa lucrez?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este convenabil sa lucrezi cu banca la care ai acces cel mai usor sau cu cea la care are cont CFR.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca angajatorul te lasa sa alegi, alege banca care este in localitatea ta si care are comisioane cat mai mici sau chiar fara comisioane. Eu sunt (de exemplu) la BT ca n-are comision dar este si ING si altele sunt care nu au comisioane.

| darrio2007 a răspuns:

Banca Transilvania este cea mai potrivita.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ideal cu cea care iti este recomandata de angajator... daca nu e la libera ta alegere

| Lioana a răspuns:

Banca Transilvania mi se pare cea mai rentabila in sensul ca nu are asa multe comisioane ca alte banci.