| superpissy40 a întrebat:

De cateva zile ma tot suna un numar de Romania, dar niciodata nu am apucat sa raspund.Am sunat o singura data si mi-a raspuns o femeie si zicea: "Aici este serviciul Vodafone.Cu ce va putem ajuta?" ceva de genul.Acesta este numarul: 0372 274 008. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Nelu62 a răspuns:

Fi pe faza, raspunde si vezi ce vrea, sau suna tu si spune-i problema. Oricum ei pot vedea apelurile catre nr. tau.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu iti era clar ca sunt cei de la Vodafone?

| DarkRevenge a răspuns:

Cred ca e o farsa.Stai linistita, daca insista sa te mai sune atunci inchide telefonul si lasa-l o perioada inchishappy.