Întrebare recomandată | LoneGunman a întrebat:

De ce acte este nevoie la incheierea unui abonament la telefonie, acte de la casa nu pot duce... am auzit ca este de ajuns o factura oarecare(ex. gaz, apa etc)?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Act de proprietate sau o factura oarecare de la acea adresa. Asta ca sa dovedesti ca locuiesti acolo.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Ce treaba are telefonia cu gazul sau apa? Trebuie sa duci o factura de telefonie unde erai abonat, de regula ultima factura platita ar trebui s-o duci dar daca nu o mai ai merge una de care ai!