| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

De ce arat ca naiba pe camera telefonului? Mai ales cand imi bate lumina din fata, ca sa arat cat de cat ok trebuie sa-mi bata lumina din spate si atunci calitatea pozei e oribila. Nu inteleg cum stau unii cu fata in lumina si arata perfect

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Tine de camera telefonului (si implicit de telefon), lumina si... de tine big grin

Dar incearca sa vezi unde s-ar vedea mai bine, poate afara la lumina zilei, poate in spatii mai intunecate, dar tot in exterior... pur si simplu incearca.

| Catrice a răspuns:

Daca ai telefon naspa, aia e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia care stau cu fata la lumina si arata perfect au fata frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum sa arati bine daca iti bate lumina in fata? Iti aplatizeaza fata. Mai ales daca e puternica. Fa exercitiul asta : stai cu camera pornita si fa un 360 de grade, si vezi unde te vezi mai bine situat in raport cu lumina.