| KingJulien a întrebat:

De ce atunci cand imi aprind laptopul (Acer-aspire 5) nu pot sa scriu parola? Adica nu apare pe ecran nimic, ecranul e negru (scuze de exprimare big grin ) va rog nu stiu ce sa-i fac crying

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Te-ai gandit ca poate e de la windows?

| fuzzer a răspuns:

Vezi la ceva cablu din spate sa nu fie vreo problema, daca nu e asta, atunci e problema cu sistemul de operare.Adica va trebui sa-ti reinstalezi windowsul.

| KingJulien explică (pentru fuzzer):

problema e ca nu pot intra pe el odata ce nu pot scrie parola crying

| fuzzer a răspuns (pentru KingJulien):

Du-l la un specialist, chiar daca-ti place sau nu.Alta solutie nu gasesc.

Răspuns utilizator avertizat