| Laxx a întrebat:

De ce atunci cand imi bag microfonul in PC se aude intr-o casca iar daca-l scot putin se aude in amandoua casti? Cum pot rezolva sa se auda normal

P.S : Nu am placa de sunet, e cea din placa de baza, la un alt prieten mergea perfect si se auzea in aman2 castile

3 răspunsuri:
| MдĐдLiNид a răspuns:

Nu sunt bune castile pentru calculatorul tau. straight face Nu e o filozofie. Sau poate este stricat compul... Adica locul unde bagi casca.

| Laxx explică (pentru MдĐдLiNид):

Crezi ca nu am probat si alte casti, se aude la fel, eu daca las microfonu bagat in jack la maxim, aia cu care vorbesc pe skype li se aud in aman2 castile, in afara de mine...

| MдĐдLiNид a răspuns (pentru Laxx):

E stricat compu sau exista doar un tip de casti compatibile. Cauta un specialist sau du-te la un magazin de calculatoare si fa-ti o rezervare sa ti-l inspecteze.