| Bogdan201739 a întrebat:

De ce atunci cand instalez o aplicatie pe telefon dupa mi se sterge automat?

2 răspunsuri:
| AkiseAru a răspuns:

Ai virusi. Incearca sa intri la setari, si cauta setarea ''Resetare din fabrica''. Depinde ce telefon ai, la mine scrie asa. A doua varianta (in caz ca cealalta nu a functionat) este sa-ti iei altul mai optimizat, iti recomand Sony, pentru ca are un sistem puternic! Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Bogdan201739 explică (pentru AkiseAru):

Ar daca ii dau reset din fabrica mi se reseteaza de tot si chiar si aplicatile care le-am instalat