| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci dupa ce dau run la Metin2 united apare eroarea:The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application? Ce trebuie sa fac apoi dupa ce am dat OK?

3 răspunsuri:
| TryBaL a răspuns:

Cine imi face si mie un server de metin2? am 50GB pe calculator 504 RAM internet clicknet id meu e xxxemyxxx60 pls ajutati-ma!

| ManHunT a răspuns:

Instaleaza dotnetfx 2.0! Merge 100%, am patit-o si eu tongue!

| ionutsocol a răspuns:

Pai mah acolo daac scrie asa ceva nu e de vina jocul ci GM(creatorul).si vrei sa stii dc nu merge? Fiindac sunt prea multi in joc si din cauza asta