| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

De ce cand am fumat simteam un sentiment de liniste de om matur?

7 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Pentru ca de asta se leaga in mintea ta. Este un sentiment pur subiectiv. Si oricum, statistica arata ca fumatul nu este specific varstei adulte. In special adolescentii se apuca, din motive imaginare.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

E clar, ai devenit inteleptul satului.

| tintareco a răspuns:

Pentru că,fumatul este "fructul interzis" al adolescenţilor iar atunci cînd fumezi, ţi se creează un sentiment fals de împlinire, un salt în timp: iată-mă, am devenit matur, a fost simplu. Fata morgana.

| immaBeast a răspuns:

Este un sentiment fals, stai linistit, nu fumatul te face om matur, fumatul te face un inconstient, te transforma intr-o persoana care plateste bani ca sa moara mai repede si sa distruga natura, nimic mai mult.
Pace!

| annneamary a răspuns:

Pff... este doar in mintea ta pentu ca asta face iti da impresi false pai ajunge pana la halucinatii