| unu111cool a întrebat:

De ce cand bag ceva in priza face flama, nu este de la prelungitor deoarece am bagat in mai multe si tot asa face.Ce inseamna asta?

3 răspunsuri:
| xBlackDreamx a răspuns:

Daca nu este problema de la prelungitor atunci este de la ceea ce bagi tu in priza...

| unu111cool explică:

Este vorba de acumulatorul de la laptop.Se poate arde? Sau de ce face asa?

| KinderFrate a răspuns:

Inseamna ca priza ta are o problema cand bagi cablul. Priza trebuie schimbata sau sa umblii la ea. Daca ai priza in perete trebuie chemat un specialist. Daca este vorba de un prelungitor, trebuie schimbat prelungitorul!